Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä ja varaa suunnitteluaika

Kun tarvitset kokonaan uuden keittiön, kylpyhuoneen tai kaapistot, ota meihin yhteyttä! Lähesty meitä myös, jos tarvitset vain yksittäisen kaapin tai muun valmistamamme kalusteen.

Pystymme palvelemaan sinua parhaiten,
kun varaat meiltä maksuttoman suunnitteluajan. Suunnittelun pohjalta saat myös tarjouksen kohteestasi.

Panostamme aina laadukkaaseen ja yksilölliseen palveluun. Olemmekin huomanneet, että paras tapa ajanvaraukseen on, kun otat meihin suoraan yhteyttä joko puhelimitse tai sähköpostilla ja kerrot hieman projektistasi. Näin osaamme osoittaa sinulle projektiisi parhaiten sopivan suunnittelijan sekä määritellä tarvitsemasi ajan.

Aloitamme suunnittelun myymälässämme, jossa pääset tutustumaan materiaaleihin sekä käymään projektin yksityiskohtineen läpi suunnittelijamme kanssa.

Yhden suuren kertalaskun sijaan voit maksaa kalustehankintasi nyt myös joustavasti osissa OP-Rahoituksella. Saat rahoituspäätöksen heti, etkä tarvitse luotolle takauksia. Luoton voi myös maksaa milloin vain pois ilman lisäkuluja.

Rahoitus voi olla mitä vain 2 500-50 000 € hintahaarukassa.

  • Korko OP-prime + 6,95 %
  • Laskutuspalkkio 7 €/kk
  • Tasasuuret maksuerät kuukausittain
  • Korotonta ja kulutonta maksuaikaa rahoituksen alkuun
  • Ei luoton perustamismaksua
  • Maksuaikaa jopa 84 kk
  • Maksuerän minimi 1,70% kauppasummasta
  • Voi maksaa omassa tahdissa kuluitta pois, hitaammin tai nopeammin

 

Voit hakea rahoituksen avustuksellamme tai jo ennakkoon klikkaamalla täältä.

Puuvaja Oy sijaitsee Kaarinan Krossilla.

Puuvaja Oy:n yhteystiedot

Osoite: Hallimestarinkatu 1, 20780 Kaarina

Puhelin: 02 536 9200

Sähköposti: myynti@puuvaja.fi

Aukioloajat:
Ma–to 10–17
Pe 10–16

Tai sopimuksen mukaan. Noutovarasto avoinna arkisin 8–16. Muina aikoina sopimuksen mukaan.

15.-28.7. suljettu

Puuvajalaiset

Yrittäjä Anne Forsman

Anne Forsman

Yrittäjä
040 565 5783
anne@puuvaja.fi

Elina Aalto, Puuvaja Oy

Elina Aalto

Kalustesuunnittelu
044 753 4333
elina@puuvaja.fi

Hanna Bergfors, Puuvaja Oy

Hanna Bergfors

Kaluste- ja sisustussuunnittelu
044 321 5653
hanna@puuvaja.fi

Miia Santala, Puuvaja Oy

Miia Santala

Kaluste- ja sisustussuunnittelu
044 753 4330
miia@puuvaja.fi

Taina Karimaa, Puuvaja Oy

Taina Karimaa

Kaluste- ja sisustussuunnittelu
044 753 4334
taina@puuvaja.fi

Elo Vanker, Puuvaja Oy

Elo Vanker

Myynnin assistentti
elo@puuvaja.fi

Harri, Puuvaja Oy

Harri Vannesluoma

Yrittäjä, tuotanto
0400 521 349
harri@puuvaja.fi

Verkkolaskutusosoite

Verkkolaskutusosoite: 003733449605
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Y-tunnus: 3344960-5

Ohjeet paperisten ja pdf-laskujen lähetykseen.