Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä ja varaa suunnitteluaika

Kun tarvitset kokonaan uuden keittiön, kylpyhuoneen tai kaapistot, ota meihin yhteyttä! Lähesty meitä myös, jos tarvitset vain yksittäisen kaapin tai muun valmistamamme kalusteen.

Pystymme palvelemaan sinua parhaiten, kun varaat meiltä maksuttoman suunnitteluajan. Suunnittelun pohjalta saat myös tarjouksen kohteestasi.

Panostamme aina laadukkaaseen ja yksilölliseen palveluun. Olemmekin huomanneet, että paras tapa ajanvaraukseen on, kun otat meihin suoraan yhteyttä joko puhelimitse tai sähköpostilla ja kerrot hieman projektistasi. Näin osaamme osoittaa sinulle projektiisi parhaiten sopivan suunnittelijan sekä osaamme määritellä tarvitsemasi ajan.

Jo tehtyjen tilausten muutospyynnöissä pyydämme sinua lähettämään sähköpostia tai täyttämään muutospyyntölomakkeemme. Näin varmistamme asian nopeimman käsittelyn.

Olipa tarpeesi siis suuri tai pieni, soita meille tai lähetä viesti ja katsotaan, miten voimme auttaa sinua!

Puuvaja Oy:n yhteystiedot

Osoite:

      Hallimestarinkatu 1, 20780 Kaarina

Puhelin:

      02 536 9200

Sähköposti:
Aukioloajat:

Ma–to 10–17
Pe 10–16

Tai sopimuksen mukaan.

6.12. suljettu

Noutovarasto avoinna arkisin 8–16. Muina aikoina sopimuksen mukaan.

Puuvajalaiset

Katso puuvajalaisten suorat yhteystiedot.

Anne Forsman

Yrittäjä

02 536 9203

anne@puuvaja.fi

Elina Aalto

Kalustesuunnittelu

02 5369 201

elina@puuvaja.fi

Hanna Bergfors

Kaluste- ja sisustussuunnittelu

02 5369 207

hanna@puuvaja.fi

Miia Santala

Kaluste- ja sisustussuunnittelu

02 536 9202

miia@puuvaja.fi

Taina Karimaa

Myynnin assistentti

02 536 9208

taina@puuvaja.fi

Elo Vanker

Myynnin assistentti

02 536 9200

elo@puuvaja.fi

Harri Vannesluoma

Yrittäjä, tuotanto

02 536 9204

harri@puuvaja.fi

Laskutusosoite

Puuvaja Oy

PL 85465 00063 Laskunet Pdf-muotoiset sähköpostitse toimitettavat laskut voi lähettää osoitteeseen: puuvajaoy.FI.P.122220-7@docinbound.com

Verkkolaskutusosoite

Verkkolaskutus: 003707753451 Operaattori: OpusCapita Solutions Oy

Välittäjätunnus: E204503 Y-tunnus: 0775345-1