Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä

Kun tarvitset kokonaan uuden keittiön, kylpyhuoneen tai kaapistot, ota meihin yhteyttä! Lähesty meitä myös, jos tarvitset vain yksittäisen kaapin tai muun valmistamamme kalusteen.

Jo tehtyjen tilausten muutospyynnöissä pyydämme sinua lähettämään sähköpostia tai täyttämään muutospyyntölomakkeemme. Näin varmistamme asian nopeimman käsittelyn.

Jos haluat varata ajan maksuttomaan suunnittelupalveluumme, käytä sähköistä ajanvaraustamme, lähetä sähköpostia tai soita. Suunnittelupalaveriin voit ottaa mukaan mittoja tilasta sekä mahdollisesti kuvia.

Puuvaja Oy:n yhteystiedot

Osoite:

      Hallimestarinkatu 1, 20870 Kaarina

Puhelin:

      02 536 9200

Sähköposti:
Seuraa meitä:
Aukioloajat:

Kesäaukioloajat 1.6.–30.8.2020
Ma 10–18
Ti-to 10–17
Pe 10–16

Suljettu kesälomalla 13.-31.7.

 

Noutovarasto avoinna arkisin 8–16. Muina aikoina sopimuksen mukaan.

Puuvajalaiset

Katso puuvajalaisten suorat yhteystiedot.

Anne Forsman

Yrittäjä

02 536 9203

anne@puuvaja.fi

Anne Kitti

Kalustesuunnittelija

02 536 9202

kitti@puuvaja.fi

Kristiina Vähä-Piikkiö

Kalustesuunnittelija

02 536 9206

kristiina@puuvaja.fi

Maina Laakso

Sisustussuunnittelija

040 709 9590

maina@puuvaja.fi

Katarina Jokinen

Myynnin assistentti

02 536 9205

katariina@puuvaja.fi

Elina Laaksonen

Myynnin assistentti

02 536 9200

elina@puuvaja.fi

Hanna Bergfors

Myynti ja asiakaspalvelu

02 536 9201

hanna@puuvaja.fi

Harri Vannesluoma

Yrittäjä, tuotanto

02 536 9204

harri@puuvaja.fi

Laskutusosoite

Puuvaja Oy

PL 85465 00063 Laskunet Pdf-muotoiset sähköpostitse toimitettavat laskut voi lähettää osoitteeseen: puuvajaoy.FI.P.122220-7@docinbound.com

Verkkolaskutusosoite

Verkkolaskutus: 003707753451 Operaattori: OpusCapita Solutions Oy Välittäjätunnus: E204503 Y-tunnus: 0775345-1