Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä

Kun tarvitset kokonaan uuden keittiön, kylpyhuoneen tai kaapistot, ota meihin yhteyttä! Lähesty meitä myös, jos tarvitset vain yksittäisen kaapin tai muun valmistamamme kalusteen.

Jo tehtyjen tilausten muutospyynnöissä pyydämme sinua lähettämään sähköpostia tai täyttämään muutospyyntölomakkeemme. Näin varmistamme asian nopeimman käsittelyn.

Jos haluat varata ajan maksuttomaan suunnittelupalveluumme, käytä sähköistä ajanvaraustamme, lähetä sähköpostia tai soita. Suunnittelupalaveriin voit ottaa mukaan mittoja tilasta sekä mahdollisesti kuvia.

Puuvaja Oy:n yhteystiedot

Osoite:

      Hallimestarinkatu 1, 20870 Kaarina

Puhelin:

      02 536 9200

Sähköposti:
Seuraa meitä:
Aukioloajat:
 

Ma   10–19
Ti-to 10–18
Pe     10–16
La      suljettu

Pitkäperjantai 19.4. suljettu
Pääsiäismaanantai 22.4. suljettu

Vappuaatto 30.4. 10–16
Vapunpäivä 1.5. suljettu

Noutovarasto avoinna arkisin 8–16. Muina aikoina sopimuksen mukaan.

Puuvajalaiset

Katso puuvajalaisten suorat yhteystiedot.

Anne Forsman

Yrittäjä

02 536 9203

anne@puuvaja.fi

Jari Vannesluoma

Yrittäjä

02 536 9201

jari@puuvaja.fi

Anne Kitti

Kalustesuunnittelija

02 536 9202

kitti@puuvaja.fi

Kristiina Vähä-Piikkiö

Kalustesuunnittelija

02 536 9206

kristiina@puuvaja.fi

Kati Keinonen

Sisustussuunnittelija

02 536 9205

kati@puuvaja.fi

Harri Vannesluoma

Yrittäjä, tuotanto

02 536 9204

harri@puuvaja.fi

Laskutusosoite

Puuvaja Oy

PL 85465 00063 Laskunet Pdf-muotoiset sähköpostitse toimitettavat laskut voi lähettää osoitteeseen: puuvajaoy.FI.P.122220-7@docinbound.com

Verkkolaskutusosoite

Verkkolaskutus: 003707753451 Operaattori: OpusCapita Solutions Oy Välittäjätunnus: E204503 Y-tunnus: 0775345-1