Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä

Kun tarvitset kokonaan uuden keittiön, kylpyhuoneen tai kaapistot, ota meihin yhteyttä! Lähesty meitä myös, jos tarvitset vain yksittäisen kaapin tai muun valmistamamme kalusteen.

Jo tehtyjen tilausten muutospyynnöissä pyydämme sinua lähettämään sähköpostia tai täyttämään muutospyyntölomakkeemme. Näin varmistamme asian nopeimman käsittelyn.

Jos haluat varata ajan maksuttomaan suunnittelupalveluumme, käytä sähköistä ajanvaraustamme. Suunnittelupalaveriin voit ottaa mukaan mittoja tilasta sekä mahdollisesti kuvia.

Puuvaja Oy:n yhteystiedot

Osoite:

      Hallimestarinkatu 1, 20780 Kaarina

Puhelin:

      02 536 9200

Sähköposti:
Aukioloajat:

Kesäaukioloajat 1.6.-31.8.
Ma 10-18
Ti-to 10-17
Pe 10-16

24.6. 10-14
25.6. suljettu

19.7.-30.7 suljettu

Noutovarasto avoinna arkisin 8–16. Muina aikoina sopimuksen mukaan.

Puuvajalaiset

Katso puuvajalaisten suorat yhteystiedot.

Anne Forsman

Yrittäjä

02 536 9203

anne@puuvaja.fi

Anne Kitti

Kalustesuunnittelu

02 536 9202

kitti@puuvaja.fi

Kristiina Vähä-Piikkiö

Kalustesuunnittelu

02 536 9206

kristiina@puuvaja.fi

Maina Laakso

Sisustussuunnittelu

040 709 9590

maina@puuvaja.fi

Elina Aalto

Kalustesuunnittelu

02 5369 201

elina@puuvaja.fi

Hanna Bergfors

Kaluste- ja sisustussuunnittelu

02 5369 207

hanna@puuvaja.fi

Harri Vannesluoma

Yrittäjä, tuotanto

02 536 9204

harri@puuvaja.fi

Laskutusosoite

Puuvaja Oy

PL 85465 00063 Laskunet Pdf-muotoiset sähköpostitse toimitettavat laskut voi lähettää osoitteeseen: puuvajaoy.FI.P.122220-7@docinbound.com

Verkkolaskutusosoite

Verkkolaskutus: 003707753451 Operaattori: OpusCapita Solutions Oy

Välittäjätunnus: E204503 Y-tunnus: 0775345-1